Išsirink

Linkime, kad Jūsų apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje būtų paprastas, greitas ir malonus. Dėl šios priežasties norime Jums pasiūlyti išsirinkti patį priimtiniausią baldų užsakymo internetinėje parduotuvėje www.sofalova.lt būdą:
 
Baldų užsakymas registruojantis
Tai tradicinis pirkimo internetu būdas, kuomet išsirinkus Jums tinkamą baldą, turite užpildyti savo kontaktinius duomenis, kurie reikalingi užsakymo išpildymui. Užsiregistravus sofalova.lt internetinėje parduotuvėje, Jūs bet kada galėsite pakeisti savo kontaktinius duomenis bei peržiūrėti savo pirkimų istoriją. Registracija reikalinga tik vieną kartą. Perkant antrą ir kitus kartus, pildyti kontaktinės informacijos nebereikės, nes Jūs jau turėsite susikūrę savo sąskaitą sofalova.lt internetinėje parduotuvėje.
 
Baldų užsakymas kaip svečiui, be registracijos
Perkant baldus kaip svečiui, Jūs nesusikursite savo sąskaitos sofalova.lt internetinėje parduotuvėje, tik užpildysite savo kontaktinius duomenis, reikalingus Jūsų užsakymo išpildymui. Perkant sofalova.lt internetinėje parduotuvėje antrą ir kitus kartus, savo kontaktinę informaciją, kiekvienu atveju, reikės pildyti iš naujo.
 
Baldų užsakymas skambinant telefonu
Norime būti lankstūs, todėl siūlome savo užsakymą pateikti paskambinus mums telefonu 867931322. Jeigu jau žinote baldo pavadinimą ir audinį, kurį išsirinkote, tiesiog paskambinkite mums telefonu, o mes Jūsų užsakymą užregistruosime bei nurodytu elektroninio pašto adresu išsiųsime užsakymo patvirtinimą ir visą kitą reikalingą informaciją.
 
Baldų užsakymas siunčiant elektroninį laišką
Savo baldų užsakymą galite mums siųsti ir elektroniniu laišku, adresu info@sofalova.lt Jei turite papildomų klausimų ar neaiškumų - surašykite viską tame pačiame laiške, mes pasistengsime greitai, operatyviai ir išsamiai atsakyti į visus Jūsų klausimus bei atsiųsti Jūsų užsakymo patvirtinimą elektroniniu paštu.
 
Norime, kad baldų pirkimas sofalova.lt internetinėje parduotuvėje būtų kaip malonus nuotykis - be rūpesčių, sklandus, įsimintinas ir linksmas.
 
Gerų Jums įspūdžių su sofalova.lt