Apmokėk

Sofalova.lt internetinėje parduotuvėje už visus baldus galite atsiskaityti 3 būdais:

-Naudojantis savo elektronine bankininkyste
Sofalova.lt bendradarbiauja su "Paysera.lt" sistema, kuri užtikrina saugų informacijos apie mokėtiną sumą perdavimą Jūsų elektroninės bankininkystės sistemai. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijungus įprastu būdu, sistema jau bus suformavusi mokėjimą už išsirinktus baldus, beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs sugrįšite į sofalova.lt internetinę parduotuvę.

-Atliekant bankinį pavedimą
Pasirinkus šį atsiskaitymo už baldus būdą, po užsakymo patvirtinimo, Jūsų elektroninio pašto adresu bus išsiųsta sąskaita faktūra, kurią galėsite apmokėti, pinigus už baldus pervesdami į sofalova.lt sąskaitą. Nepamirškite, kad mokėjimo paskirties laukelyje būtina nurodyti sofalova.lt užsakymo numerį.

-Renkantis SB lizingą
Mūsų įmonė yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su SB lizingo bendrove, todėl baldus Sofalova.lt internetinėje parduotuvėje galite pirkti pasinaudodami SB lizingo paslaugomis. Tai paprastas, greitas ir visiškai saugus būdas įsigyti savo svajonių sofą arba kitą baldą išsimokėtinai. Norėdami rinktis šį apmokėjimo už baldus būdą, prašome susisiekti su mumis telefonu 867931322 arba el paštu info@sofalova.lt 

Gerų Jums įspūdžių su sofalova.lt