Grąžinimas

Norime, kad pirkdami sofalova.lt internetinėje parduotuvėje jaustumėtės saugūs ir žinotumėte, kad pas mus baldų gražinimas yra galimas. Gyvenime visko nutinka, todėl, jeigu norėsite gražinti įsigytą baldą, turite žinoti, kad tai galite padaryti, tik ne vėliau nei per 14 kalendorinių dienų po baldų pristatymo dienos. Apie norą gražinti baldą, turite informuoti mus telefonu 867931322 arba elektroniniu paštu info@sofalova.lt
 
Gražinamas baldas turi būti nenaudotas, neišpakuotas - savo originalioje, nesuteptoje ir nesugadintoje pakuotėje. Baldas iš Jūsų bus paimtas vienos savaitės bėgyje. Pinigus už įsigytą baldą grąžinsime į Jūsų sąskaitą po to, kai baldas bus parvežtas į mūsų sandėlį ir patikrintas. Baldo pristatymo ir grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
 
Gamybinio broko atveju, Jums davus sutikimą, brokas yra šalinamas 30 dienų bėgyje. Jei brokuoto baldo atsisakote, mes pasiliekame sau teisę pasiūlyti Jums kitą - panašų baldą.
 
Mūsų įmonė, bet kokio gražinimo atveju pasistengs nesukelti Jums papildomų rūpesčių ir įdės pastangas, kad viskas vyktų greitai, paprastai ir sklandžiai, o Jūs liktumėte patenkinti sofalova.lt aptarnavimu.

Gerų Jums įspūdžių su sofalova.lt