Kas svarbu renkantis sofą lovą?

Kas svarbu renkantis sofą lovą?

Jeigu Jūs esate praktiški namų šeimininkai, besistengiantys suteikti savo svetainei kuo daugiau funkcionalumo ir universalumo, tuomet tikrai neapsiriksite ieškodami labiausiai naudingo baldo savo svetainei - tai sofos lovos. Sofa su miegamu mechanizmu yra neabejotinai puikus sprendimas kiekvieniems namams. Šį kompaktišką baldą naudinga turėti ypač jeigu pageidaujate, kad jis atliktų ne vieną vaidmenį Jūsų namuose. Sofa lova gali sutaupyti Jums vietos arba padėti tais atvejais, kai pas Jus kelioms dienoms apsistoja svečiai. Jeigu Jūs neturite atskiro kambario svečiams suguldyti, tokiais atvejais sofa lova, kurios didžiausias privalumas išlankstoma lova, yra puikus sprendimas Jūsų namams. Be to, jeigu Jūs patys gyvenate mažame bute, toks baldas tarnaujantis ir kaip sofa, ir kaip lova, gali labiausiai tikti kai ieškote būdų kaip praplatinti ir taip esamą mažą erdvę. 

Sofos lovos yra gana populiarus pasirinkimas šiomis dienomis. Visgi, kai kurie gamintojai turi mažesnį sofų, su miegamu mechanizmu, pasirinkimą. Šie gamintojai teigia, jog sofa su išlankstomu miegamu mechanizmu nėra tokia komfortabili sėdėjimui, lyginant su paprasta sofa. Paaiškinimas paprastas: kai sofa yra su miegamu mechanizmu - po jos sėdimosiomis pagalvėmis slepiasi lovos konstrukcija, kuri pakietina pačią sofą sėdėjimo prasme, tuo tarpu sofos be mechanizmo, po savo sėdimosiomis pagalvėmis turi paminkštinimą, kuris suteikia papildomo komforto sėdėjimui. 

Visdėlto, kaip ir renkantis bet kuriuos kitus baldus savo namams, taip ir sofą lovą, vertėtų apgalvoti ir įvertinti kelis esminius dalykus. Todėl visų pirma paanalizuokime kas svarbiausia renkantis sofą su miegamu mechanizmu. Visų pirma nuspręskite, kuriam kambariui perkate sofą lovą. Svetainės kambariui,  tikriausiai norėsite ne tik patrauklios išvaizdos, bet ir patogios sofos, kuri bus pagrindinė Jūsų svetainės kambario dvasia. Jei jūs pirksite sofą lovą miegamajam kambariui, tuomet stilius yra mažiau svarbus. Be abejonės, Jūs norėsite suderinti sofą lovą su kitais baldais esančiais tame kambaryje, todėl, kai rinksitės šį baldą, stenkitės rinktis panašaus stiliaus, kad kambaryje viskas derėtų tarpusavyje. Nuspręskite kaip dažnai bus naudojamas miegojimo mechanizmas. Ar lovos mechanizmas bus naudojamas kiekvieną dieną kažkam miegoti, ar tik svečiams? Jei tai bus naudojama kasdien, tokiu atveju Jums reikės pirkti sofą lovą su geresniu, stangresniu čiužiniu, kuris būtų patogus kasdieniam miegojimui. Tuo, ko gero, ir skiriasi sofos lovos skirtos miegoti kiekvieną naktį ir sofos skirtos tik svečiams. Pagrindinis skiriamasis bruožas būtų sofos lovos čiužinys. Sofos lovos, kurios turi spyruoklinį, dažniausiai apie 13-14 cm. aukščio čiužinį, yra skirtos ir gali būti naudojamos kiekvieną naktį. Kai sofos lovos komplektuojamos su plonesniu poliuretaniniu čiužiniu, dažniausiai 5-7 cm. aukščio, jos nėra skirtos miegui kiekvieną naktį. Tokie mechanizmai rekomenduojami tais atvejais, kai reikia kelioms naktims suguldyti svečius. 

Pagalvokite apie visus sofos lovos teikiamus privalumus. Sofa su miegamuoju mechanizmu teikia keleriopą naudą: baldas gali būti naudojamas kaip sofa ir kaip lova. Ji sutaupo Jums erdvės ir tampa vertinga tais atvejais, kai turite svečių. Taip pat pagalvokite ir apie sofos lovos trūkumus. Sofa lova yra geras pasirinkimas, tačiau ne kiekvienam. Visų pirma, sofų lovų pasirinkimas stiliaus ir dizaino prasme yra labai ribotas. Dažnai tai būna panašaus dizaino, t.y. tiesių linijų sofos, į kurias lengviausia įmontuoti mechanizmus. Modeliai, kurių dizainas kiek įmantresnis, neturi miegamojo mechanizmo. Netgi jeigu Jūs ir randate patinkančio stiliaus sofą lovą, dažniausiai, kaip taisyklė, jos būna gerokai brangesnės, negu paprasta sofa be mechanizmo. Sėdėjimas ant sofų be mechanizmų, yra gerokai komfortiškesnis, negu ant sofų su mechanizmais. Natūralu, juk po sėdimosiomis pagalvėmis yra sofos lovos mechanizmas, todėl tai atsiliepia sofos ergonomikai. 

Apsvarstykite įsigijimą paprastos sofos, be mechanizmo, su tam tikromis alternatyvomis. Jeigu Jums sofa lova reikalinga tik kartais, kai apsistoja svečiai, tuomet pagalvokite ar Jums verta investuoti į mechanizmą apskritai. Žinoma, tai yra geras dalykas, turėti du viename, tačiau jeigu Jūs neplanuojate naudoti lovos mechanizmo dažnai, tuomet galbūt sofos lovos trūkumai šiuo atveju neatperka visų teikiamų jos privalumų. 

Štai keletas alternatyvų, galinčių išgelbėti tais atvejais kai apsistoja svečias (-iai), o Jūs turite tiesiog paprastą sofą: paguldykite svečią tiesiog ant sofos (žinoma tai nerekomenduojama daryti pernelyg dažnai); nusipirkite pripučiamą čiužinį ant kurio galėtumėte paguldyti savo svečius arba įsigykite suvyniojamą poroloninį čiužinuką. 

Suraskite tokią svetainės sofą, kuri geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Ar Jums reikia sofos lovos, kuri visų pirmiausia būtų svetainės sofa? Jei taip, tuomet svarbiausia yra išsirinkti patogią sofą, o tik po to galvoti apie mechanizmą, arba jos alternatyvas. Išstudijuokite viską įdėmiai. Jeigu nuspręsite įsigyti sofą su miegamu mechanizmu, įdėmiai išstudijuokite visus siūlomus variantus, sofų stilių, išskleidimo mechanizmo tipus, dydžius, funkcionalumą ir t.t. Nepagailėkite laiko paieškoti informacijos ir siūlomų sofų lovų modelių internete, net jeigu ruošiatės pirkti vietinėje baldų parduotuvėje. Renkantis sofą lovą svarbu atsižvelgti ne tik į sofos lovos stilių, kuris derėtų prie bendro namų interjero, bet ir į išskleidimo mechanizmo tipą, sofos bei čiužinio dydį, užvalkalą ir kitus dalykus. Kaip ir paprastos sofos, taip ir sofos lovos gali būti aptraukiamos įvairiausio tipo apmušalais (audiniais ar oda), todėl rinktis galima iš daugelio variantų. Žinoma, vieniems patinka audiniai, kiti labiau myli odą. Pagrindinis odos privalumas - lengvesnė jos priežiūra ir valymas. Nors audiniais aptrauktos sofos lovos priduoda namams daugiau jaukumo ir šilumos. 

Atminkite, kad sofos lovos ilgis tai nėra čiužinio plotis. Dažnai to paties dydžio dvi skirtingos sofos gali turėti skirtingo dydžio čiužinius (pločio prasme). Todėl, jeigu jums aktualus čiužinio dydis, rinkitės sofą, kuri turėtų kuo siauresnius porankius. Taip Jūs gausite daugiau naudingos vietos ne tik miegojimui, bet ir sėdejimui. Sofos lovos skirtos kasdieniniam naudojimui komplektuojamos su storesniu 13-14 cm. aukščio spyruokliniu čiužiniu. Sofos lovos pritaikytos miegoti tik retkarčiais, komplektuojamos su plonesniu 5-7 cm. aukščio poliuretaniniu čiužiniu. Jei ieškote funkcionalios sofos, tuomet sofa lova yra geriausias pasirinkimas. Ji ne tik padeda sutaupyti vietos ir maksimaliai padidinti namų erdvę, bet ir neleidžia nukentėti bendram namų interjerui. Jis gali atrodyti taip pat elegantiškai ir stilingai, kaip ir su stacionariomis sofomis.

Sofalova.lt - geriausia vieta pirkti sofas

Sekantis įrašas Kas geriau - sofa ar kampinė sofa?

Komentarai

Appego - 2018

Elon Musk shared a new online system for earning! Click here for the full article and free system access! https://tinyurl.com/y3ygpa5w

nam643408tetcher - 2018

mes643408uttjr JtKoT6i n6r6 53782w1

num643408flebno - 2018

mks643408errtbh B7RJsg9 0Rmj 1mlbOrE

what is tadalafil - 2018

tadalafila 5mg https://tadalisxs.com/ tadalafil for women

avanafil - 2018

avanafil dose avana drug

chloroquineorigin - 2018

hydroxychloroquin buy aralen online uk chloroquine side effects https://chloroquineorigin.com/

plepledot - 2018

kamagra online pharmacy[/url]

best price for sildenafil - 2018

sildenafil citrate medication https://eunicesildenafilcitrate.com/ buy sildenafil without a prescription

generic tadalafil - 2018

tadalafil pills https://elitadalafill.com/ tadalafil daily use

vardenafil cvs - 2018

vardenafil dosage instructions https://vegavardenafil.com/ generic vardenafil 20mg india

Parašykite savo komentarą

* Privaloma užpildyti