Kaip išsirinkti sofos spalvą?

Kaip išsirinkti sofos spalvą?

Kai nusprendžiame kokio stiliaus ir dizaino minkšti baldai bus statomi Jūsų svetainėje, ko gero sunkioji dalis prasideda ir atima nemažai laiko, kai reikia nuspręsti jų spalvą. Ne viena diena praeina kol “susiguli” mintys ir sudėliojamas visas svetainės paveikslas. Kadangi minkšti baldai yra svetainės kambario ašis, todėl ypatingai svarbu išrinkti ne tik teisingą, bet ir praktišką spalvą. Pastarasis reikalavimas labiausiai aktualus šeimoms, kurios turi mažų vaikų arba naminių gyvūnėlių. 

Derinant sofos spalvą, galima vadovautis keliomis spalvų parinkimo taisyklėmis. Pavyzdžiui, atsižvelgti į kambarį supančias spalvas, tokias kaip sienų, grindų, durų ir pan. Taip pat galima vadovautis kitų baldų, esančių toje pačioje erdvėje, spalvomis. Visgi pagrindinis patarimas renkantis minkštų baldų spalvą būtų - išryškinti juos, kad jie sužibėtų Jūsų svetainėje. Tai padaryti labai paprasta. Įsitikinkite, kad Jūsų sofa nesusilieja su visa aplinka, t.y. grindimis, sienomis ir kitais, greta stovinčiais, baldais. Jeigu grindys ir sofa vis dėlto yra panašios spalvos, tuomet puikiai galite pabrėžti minkštus baldus, šalia jų patiesdami visai priešingos spalvos kilimą. 

Venkite šviesių spalvų jeigu turite mažų vaikų. Net ir pasirinkus šviesią odą (nors oda pasižymi praktiškesne priežiūra) galite turėti nemažai problemų iš jos valant atsiradusias dėmes. Vis dėlto, jeigu nuspręstumėte rinktis šviesius minkštus baldus, tai bent jau rinkitės tokią spalvą, kuri turėtų savyje “murzinumo”. Mat tokie atspalviai lengviau niveliuojasi su sunkiai išimamomis dėmėmis (vyno, tušinuko, riebalų ir pan.) 

Ryškių spalvų fanams, renkantis sofos spalvą, galimybės beribės. Juk galima statyti raudonos, žalios, mėlynos, violetinės ar kitos spalvos minkštus baldus. Aišku šioje vietoje svarbu nepersūdyti. Jei kiti baldai ar dekoro elementai (užuolaidos, šviestuvai, vazos) irgi yra ryškūs, tuomet reikėtų atsižvelgti, kad tos spalvos nesipjautų tarpusavyje. Pavyzdžiui, geltona sofa visada puikiai derės su mėlynos arba žalios spalvos objektais. Raudona spalva gerai atrodys su baltos ir juodos spalvos elementais. Žinoma, rezultatas visada priklauso ir nuo to, koks bendras interjeras. Kelias ryškias spalvas visada lengviau įvesti, kai svetainėje daug baltos spalvos (grindys, sienos, lubos, durys). 

Jeigu interjeras reikalauja neutralių atspalvių sofos (pilkos, rudos, smėlio ar pan.) tuomet ją visada galėsite išryškinti keliomis ryškesnėmis ar net tekstūrinėmis dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Taip pat tokius minkštus baldus galima “apžaisti” renkantis ryškesnį pufą, krėslą ar net įdomios formos žurnalinį staliuką. 

Kaip matote, minkštų baldų derinimo bei spalvų parinkimo variantų yra iš ties daug. Ir ne kiekvienas sugeba ar gali teisingai išsirinkti. Todėl tam, kad būtų lengviau išsirinkti sofos spalvą, nepagailėkite savo brangaus laiko vartydami interjero žurnalus ar minkštų baldų gamintojų katalogus, o geriausias pagalbininkas šioje vietoje būtų interjero dizaineris.

Sofalova.lt - geriausia vieta pirkti sofas

Ankstesnis įrašas Kas geriau - sofa ar kampinė sofa?
Sekantis įrašas Odinių sofų priežiūra

Komentarai

uvoornusohu - 2018
500mg Dosage[/url] Amoxicillin 500mg Capsules lpf.hatn.sofa-lova.lt.kla.rk http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
ecotifbih - 2018
500mg Capsules[/url] Amoxicillin 500mg Capsules qnx.dsdk.sofa-lova.lt.ncs.qw http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
NXGtPZaBcDqVswE - 2018

VBeqvEWGSldcy

kCpGDKAyQaSoxBi - 2018

KeEUtRMopx

Parašykite savo komentarą

* Privaloma užpildyti